Zielona
O herbacie
O herbacie

Historia herbaty

Dowiedz się więcej
o herbacie, którą pijesz.

Promocje

Sagowy przewodnik

Połącz przyjemne z pożytecznym

Zorganizuj dla rodziny wycieczki na weekend, podczas których poznacie ciekawe miejsca w okolicy.
Zapoznaj się z trasami oraz ciekawymi miejscami opisanymi przez innych użytkowników. Może znajdziesz inspirację na interesujące wyjście z rodziną.


Zapoznaj się z instrukcją obsługi Sagowego przewodnika w celu pełnego wykorzystania jego możliwości.

 

szukaj

 

Trasy

Punkty

 

 

intensywnie po Wrocławiu

Wrocław to piękne miasto,tyle mostów,kanałów,kolorowych kamienic.Tak miło się spaceruje.Zaczęliśmy od lodów na Rynku w knajpce koło Ratusza.Później mijając wyspy ostrowa tumskiego dotarliśmy do ogrodu botanicznego gdzie Basia nazbierała liści do szkoły. Mąż uparł się,aby pokazać dzieciom Panoramę Racławicką,choć bilety dość drogie.Dzień zakończyliśmy w parku wodnym w saunie i na zjeżdżalniach :)

dodał/a: sylwia

 

Na rower i przez rzekę

Wspaniała trasa rowerowa dla całej rodziny. Spokojne szlaki po drodze, no i wspaniałe widoki na rzeką oraz przez pobliskie polany. W pobliżu Kozienic można zwiedzić kompleks bunkrów wojennych z czasów II Wojny Światowej - coś dla ciekawskich synów

dodał/a: sylwia

 

poznański spacer

poznań jest wspaniały, tyle tu zieleni. Polecam Wam spacer od Rynku Starego Miasta, przez Muzeum Narodowe do ZOO i Palmiarnii gdzie się odprężysz, a dzieci poczują się jak w...dżungli :)

dodał/a: sylwia

 

Rowerem przez Hel

Świetna trasa na rowery z rodziną. Na Helu można wypożyczyć potrzebny sprzęt. Rok temu mieliśmy super ubaw na takiej wycieczce. Dzieciaki zwariowały na punkcie fok w Helskim fokarium, a ja z mężem spędziłam cudowny wieczór na molo w Jastarnii. Koniec wycieczki nie mógł być inny jak wspinaczka na latarnię w Rozewiu.

dodał/a: sylwia

 

Spacer z okresu studiów

Trochę lat już minęło, ale nadal gdy jestem w Warszawie to wybieram się na spacer tą trasą. Podczas studiów prawie codziennie tędy chodziłam od mieszkania wprost na Politechnikę, a po drodze śniadanie w kawiarnii :)

dodał/a: sylwia

 

W pobliżu gdańskiej starówki

Jak już trafisz do Gdańska to koniecznie wybierz się na ten spacer. Ominiesz tłumy na rynku, a po drodze obejrzysz naprawdę ciekawe kamienice i kramiki z pamiątkami :)

dodał/a: sylwia

 

Weekend w Trójmieście

polecam Wam wycieczkę do Trójmiasta, bo dzieciaki nigdy się tu nie nudzą :) W Gdańsku z zainteresowaniem słuchały historii Westerplatte, a w Sopocie latały po molo i plaży jak oszalałe...trochę spokoju było :) Koniecznie pojedź też do Gdyni, żeby pokazać dzieciom oceanarium i okręty wojenne

dodał/a: sylwia